Przed przystąpieniem do płatnej subskrypcji, istnieje możliwość skorzystania z systemu eGabinet przez 14 dni całkowicie za darmo!

Przetestuj system przez 14 dni całkowicie za darmo
Przed podjęciem z nami współpracy, masz możliwość przetestowania aplikacji eGabinet całkowicie za darmo. Podczas okresu próbnego dostępna jest cała funkcjonalność systemu.
System jest prosty i intuicyjny, dlatego nie powinieneś mieć problemu z uruchomieniem kalendarzy. Gdyby pojawiły się wątpliwości to polecamy krótką instrukcję: Jak skonfigurować konto w 4 krokach?

Ustalenie warunków współpracy
Po przetestowaniu systemu skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Możesz zdecydować się na 1 z 4 dostępnych pakietów opisanych szczegółowych tutaj: Cennik eGabinet
Jeśli żaden pakiet nie odpowiada Twoim potrzebom - powiedz nam o tym! Dostosujemy pakiet w taki sposób, abyś był zadowolony.

Migracja bazy danych z poprzedniego systemu
Jeśli posiadasz bazę pacjentów z innego systemu to nas o tym poinformuj - zajmiemy się migracją bazy danych. Żadna baza nie jest nam obca

Uruchomienie systemu w przychodni
Jeden z przyjemniejszych kroków - uruchomienie aplikacji w Twojej przychodni!
Od teraz zapanuje ład i porządek, a praca stanie się przyjemniejsza dla wszystkich.

Jesteśmy z Wami przez cały okres wdrożenia do aplikacji. Dzięki temu zyskujesz pełne wsparcie w każdym aspekcie wdrożenia.
Czy ten artykuł był pomocny?
Anuluj
Dziękuję!